Electrician Motoare

This job has been Expired
  • Post Date: ianuarie 8, 2019
Descriere job

*Ce cautam la viitorul coleg:

– studii in domeniul electric: scoala profesionala, liceu profil electric (calificare electrician);
– reprezinta un avantaj experienta in realizarea de reparatii pe partea electrica si mecanica motoare electrice;
– initiativa si dorinta de invatare;
– responsabilitate si seriozitate;
– persoana organizata, atenta la detalii;
– abilitati de lucru in echipa, comunicare eficienta si respectuoasa cu clientii.

Colegul nostru va avea ca responsabilitati:

-mentinerea, intretinerea/mentenanta si repararea motoarelor electrice (ascensoare);
-transportul motoarelor electrice cu mijloacele de transport aflate in dotarea firmei si conform permiselor de conducere detinute de catre angajat;
-manipularea motoarelor electrice la sediul firmei sau la punctele de amplasare in teren a acestora;
-operatii de instalare, punere/repunere in functiune sau inlocuire a motoarelor electrice.

Vei beneficia :

-salarizare in functie de experienta

-bonuri de masa