INGINER TEHNOLOG PANIFICATIE

Full Time
  • Post Date: noiembrie 16, 2018
Descriere job

Vino sa stabilim detaliile postului!

Descrierea jobului:

*Planificarea,organizarea si controlul activitatilor de fabricatie a produselor de panificatie.

Responsabilitati:

– Controleaza si raspunde de activitatea de productie in tura respectiva,

– Primeste comenzile si programeaza realizarea acestora conform cerintelor,

– Urmareste gestionarea materiilor prime si auxiliare,

– Raspunde de instruirea personalului din subordine pe linie

– Participa la efectuarea probelor de coacere,

– Studiaza si isi insuseste instructiunile tehnologice si retetele de fabricatie pentru toate produsele, urmand a instrui personalul din subordine.

Beneficii:

*Mediu de lucru profesionist.

*Salarizarea se va ridica la nivelul pregatirii tale

Cerinte

*Absolvent al Facultatii de Industrie Alimentara

*Minim 3 ani experienta in domeniul panificatiei.

*Bune abilitati de planificare, organizare si coordonare.

*Buna capacitate de decizie si asumare de responsabilitati

*Buna capacitate de a lucra in echipa.

*Resistent la efort si stres.

*Disponibilitate pentru lucru in ture.