Mecanic Întreținere utilaje/mașini unelte

This job has been Expired
Full Time
  • Post Date: iunie 26, 2019
  • 12958
Descriere job

Mecanic întreținere utilaje/mașini unelte

În anul 2017 ELIS PAVAJE a inaugurat cea de-a treia fabrică la Secuienii Noi, județul Neamț, cu o capacitate totala de 5000mp/zi, hala de producție și spatiile de depozitare marfa sunt extinse pe o suprafață totală de 50.000 mp. O dată cu dezvoltarea noastră la nivel național, ne mărim și echipa de tehnicieni profesioniști.

Citește cu atenție acest anunț, răspunde la întrebări și apasă pe APLICĂ!

Responsabilități:
Efectuezi lucrările de revizie și reparații la mașina de vibropresare.

Procese zilnice/ocazionale:

Execuți lucrările de revizie periodică sau generală a utilajelor, echipamentelor, dispozitivelor și mașinilor;

Intervii la orice defecțiune pe linie mecanică semnalată, iei măsuri de reparare sau schimbare a pieselor defecte;

Întocmești necesarul de materiale şi piese de schimb.

 Îți oferim:

Salariul  motivant pe măsura competențelor;

Alte beneficii suplimentare (le afli după ce treci de interviu);

Echipament de lucru;

Oportunitatea de a lucra într-o fabrică modernă.

Abilități necesare:

Liceu sau școală profesională profil mecanic;

Dinamic;

Atenția auditiva, selectivă;

Gestionarea timpului cât mai eficient;

Orientarea în spațiu;

Precizie;

Spirit de echipa;

Nu aplica dacă:

NU ai minim liceul sau școală profesională profil mecanic;

NU ai experiență în domeniu;

NU ești dispus să faci naveta la Secuenii Noi, Neamț.

Despre noi:

Elis Pavaje reprezintă o echipa formata din 385 de angajați ale căror eforturi asigura
o producție de peste 16.000 mp/zi în patru unități de producție și o cifra de afaceri
anuala de 179 milioane lei în 2018. Peste un sfert de secol de activitate pe piața de pavaje reprezintă un simbol al muncii constante pe care o depunem si al responsabilității pe care o arătam clienților. Munca, responsabilitatea și atenția depuse de echipa și parteneri în toți acești ani ne-au ajutat să creștem constant, devenind cel mai mare producător de pavaje de pe piața romanească. Fabrica noastră se află în județul Neamț, localitatea Secuenii Noi

Dacă ai citit acest anunț și îți dorești acest job, răspunde la câteva întrebări și apasă butonul APLICĂ!

Ai minim liceul/scoală profesională de profil mecanic?

Ai experiență ca mecanic mentenanță utilaje/mașini unelte?

Câtă experiență ai pe întreținere mașini unelte/utilaje?

Cunoști să interpretezi o schemă a unui utilaj?

Deții cunoștințele necesare pentru a identifica o defecțiune mecanică?

Ești capabil să rezolvi o problemă mecanică de unul singur?

Ești dispus la efort fizic?

Deții permis de conducere?

Ești dispus ocazional la program prelungit?

Ai cazierul judiciar curat?

Esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal?

5 + 10 =