Programator PHP/HTML

Full TimePart Time
  • Post Date: martie 12, 2019
  • 11097
Descriere job

Colegul  ideal, pe tipicul nostru de activitate, are în mod obligatoriu PASIUNEA PENTRU DEZVOLTARE SOLUȚII SOFTWARE, și plăcerea de a crea.
E important să ai imaginație dar și o orientare de a închide cu succes taskurile primite. Experiența în software generează dexteritate, experiența în tehnologie generează soluții optimizate.
Rezultatele sunt importante, iar în creație nu poți forța. Obiectivele care le urmărim au în vedere anumiți indicatori de performanță, care-i analizăm împreună.

Colegul nostru trebuie să fi lucrat cel puțin un framework MVC, să aibă cunoștințe medii de jQuery/JavaScript,să dețină cunoștințe de lucru in MySQL sau alte tipuri de bază de date.

Responsabilități:
1) identifiare erori aplicații web dezvoltate în PHP
2) utilizare softurilor companiei pentru corectare erorilor și oferirea de soluții tehnice
3) menținerea și actualizării sistemului de ticketing intern, în vederea generării devizelor de mentenanță
4) punctualitate
5) cunoștințe de PHP, și framework-uri bazate pe PHP

Beneficii:
1) program fix 9-17 de luni pana vineri
2) poziție birou bună, în centrul oraşului Bacău
3) pauză de masă (asta inseamnă că lucrezi doar 7 ore pe zi şi eşti plătit 8 ore)
4) interacțiune directă cu conducerea (business mic)