Reprezentant comercial limba italiană

This job has been Expired
Full Time
  • Post Date: mai 20, 2019
Descriere job

Cerințe:

– cunoștințe de limba italiană – nivel avansat (scris / vorbit);
– studii superioare;
– cunoștințe foarte bune de operare calculator (Microsoft Office: Word, Excel etc.);
– persoană cu bune abilități de comunicare
– capacitate de lucru în echipa;
– disponibilitate de a călători în UE ( Franța,Belgia,Germania)

Oferim:

– contract de muncă pe perioada nedeterminată;
– salariu atractiv și plătit în totdeauna la timp;
– posibilitatea unui job stabil, în cadrul unei echipe dedicate;
– șansa de a vizita UE ( Franța/Belgia,Germania etc.) pe banii firmei .

Responsabilități:

ofertare clienți
– updatare baza de date
– trimite mailuri către clienți
– tine legătura telefonic cu clienți
– realizarea de rapoarte specifice

Beneficii:

Pachet salarial atractiv.
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Program de training inițial
Nu are target individual,se lucrează în echipă
Condiții deosebite de muncă
Dezvoltare profesională,

Te vrem în echipa noastră