TINICHIGIU AUTO

Full Time
  • Post Date: februarie 12, 2019
  • 10924
Descriere job

„Oriunde te-ai indrepta, mergi cu toata inima ta.” – Confucius
Ca sa ai succes in viata, trebuie sa dai tot ce ai mai bun din tine si sa nu ai nici un regret.

De ce sa vina in echipa :
-vor lucra intr-o firma cu experienta si vechime pe piata auto in Bacau
-lucreaza pentru reprezentante de renume:Mercedez-Benz,Ford, Schmitz,etc.
-se fac cursuri de specializare direct la reprezentanta,
-se lucreaza in echipa,
-pentru ca pasiunea ta reprezinta o valoare pentru angajator.

De ce sa aplice:
-salarizarea este pe masura experientei,
-week-end liber,
-sarbatorile legale libere,
-se deconteaza transportul pentru cei din imprejurimi,
-la noi nu se lucreaza ore suplimentare,
-pauza de masa se respecta,
-programul este L-V:8.30-17.00
-concedii conform contractului de munca.

Responsabilitati:
-Executa reparatiile exterioare pe automobile (monteaza, demonteaza si repara parti componente ale caroseriei);
-Respecta termenele de executie fixate;
-Foloseste sculele si dispozitivele din dotare in concordanta cu tehnologia specifica;
-Foloseste toate gama de documentatie necesara operatiei;
-Executa lucrari de calitate;
-Mentine permanent in stare de functionare utilajele cu care lucreaza, asigurandu-le intretinerea obligatorie zilnica;
-Respecta intocmai tehnologia de lucru.