TU ești angajatul lunii!

Te-ai saturat de sefii care nu te platesc?

Te-ai saturat de colegii care te barfesc?

Atunci!!!! Vino la noi in echipa!

Avem nevoie de un coleg prietenos, atent, constiincios,  care sa cunoasca putina matematica si sa vorbeasca frumos cu clientii nostri dificili.

Sefii si echipa vor fi alaturi de tine si te vor  pregati la cel mai inalt nivel pentru a satisface nevoile clientilor.

Vei fi recompensat cu salariu fix plus bonusuri de performanta (pentru inceput venitul net va fi de aproximativ 2000 ron), program fix de 8 ore/zi plus pauza de masa 1 ora.

Pentru ca ne dorim sa te integrezi in echipa vei primi si uniforma de lucru.

Depozitul este in Bacau-Cartierul CFR , nu este cel mai frumos, dar este cel mai primitor si tehnologizat!

Ce oferim

– salarizare peste medie,

– bonusuri de performanta,

-echipament de lucru,

-2*week-end libere

Ce responsabilitati vei avea…

*sa ofertezi clientul,

*sa oferi informatii tehnice despre produse,

*sa inveti cat mai mult despre gama de produse comercializate de noi,

*sa vorbesti si sa te porti frumos cu clientii.

Te vei ocupa de (procese)….

* intampinarea clientilor,

* ofertarea clientilor,

*consilierea clientilor,

*predarea comenzii catre clienti,

*vanzarea produselor.

Vei fi subordonat-Directorului de vanzari

Nu aplica daca NU ai:

*experienta in vanzari,

* buna dispozitie,

* abilitati de comunicare si relationare,

*compatibilitate cu programul de lucru ,

*atentie,

*precizie.

Cum aplici? Clik >>>Raspunde le cateva intrebari>>>Te sunam pentru proba si negociere…

TU esti angajatul lunii!

Ai studii medii sau superioare in domeniul tehnic ?

Ai experienta in vanzari sau relatii clienti ?

Cata experienta ai in vanzari ?

Iti doresti o cariera in vanzari?

Poti lucra sub presiune?

Ai lucrat cu materiale de constructii?

De la ultimul loc de munca ai plecat cu preaviz?

10000 : 100= ?

Esti dispus sa asimilezi informatii noi in timpul liber?

Esti dispus la program L-V 08.00-17.00 si Sambata 08.00-12.00 (1/1)?

Esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal?

8 + 10 =